Look Who’s Coming – Winter League 2018-19

Admin October 3, 2018 Comments Off on Look Who’s Coming – Winter League 2018-19
Look Who’s Coming – Winter League 2018-19
Team NameGradeGenderRankingCoach Name
3-D Nation 2nd Boys2Boys5Ophis Mills
3-D Vision Academy 2nd Boys2Boys2Coach Lisa
Fort Zumwalt South 2nd Boys2Boys3Theo Vandeven
Genesis Basketball Academy 2nd Boys2Boys1DeAndrae Williams
Mavericks Blue 2nd Boys2Boys2Jim Remmers
Riverfront Rebels 2nd Boys2Boys1Sean Frazier
STL Hustle 2nd Boys2Boys5Jason Frillman
Top View Basketball 2nd Boys2Boys5Chris Jones
Vipers 2nd Boys2Boys2Shauna Henderson
3-D Select Black 3rd Boys3Boys8Coach Julian
3-D Vision Academy Black 3rd Boys3Boys5Coach Julian and coach Earl
3-D Vision Academy Orange 3rd Boys3Boys2Coach Julian and coach earl
3-D Vision Academy White 3rd Boys3Boys1Ryan Phillips
Antonia Shield 3rd Boys3Boys3Michael Riehn
Community School 3rd Boys3Boys1Wayne Scott
Fort Zumwalt East 3rd Boys3Boys1Amy Schwentker
Fort Zumwalt North Black 3rd Boys3Boys5Charles Glotta 1
Fort Zumwalt North Green 3rd Boys3Boys1Charles Glotta 1
Fort Zumwalt South Black Ebert 3rd Boys3Boys8Dylan Ebert
Fort Zumwalt West Cushman 3rd Boys3Boys4Kit Cushman
Fort Zumwalt West Schaeperkoetter 3rd Boys3Boys4schaeperkoetter
Francis Howell North Hyatt 3rd Boys3Boys2Marvin Hyatt
Jets Bronze 3rd Boys3Boys5Wes Pickering
Knights Weber 3rd Boys3Boys8Weber
LHBA 3rd Boys3Boys5Jarvis
Liberty Jr. Eagles Red 3rd Boys3Boys4Chris Senica
Lutheran Cougars Blue 3rd Boys3Boys6Isaac Butler
Lutheran Cougars White 3rd Boys3Boys2Isaac Butler
Mavericks Blue 3rd Boys3Boys2Mavericks TBD
Reverfront Rebels 3rd Boys3Boys1Sean Frazier
Saint Louis Elite 3rd Boys3Boys4Brandon Kennard
SC Bulldogs 3rd Boys3Boys2Calvin Allen
St. Charles West Foust 3rd Boys3Boys2Justin Foust
STL Netpoppers 3rd Boys3Boys5Anthony Love
STL Rascals 3rd Boys3Boys3Coach G
STL Rockets Price 3rd Boys3Boys6Fred Price
STL Thunder 3rd Boys3Boys4Rick DeCaro
Summit 3rd Boys3Boys5Dal Mantz
Top View Basketball 3rd Boys3Boys5Reggie Washington/Shannon Moore
Troy Felder 3rd Boys3Boys2Antonio and LaShonda Felder
Troy Lindsay 3rd Boys3Boys3Matt Lindsay
Valley Park 3rd Boys3Boys1Sherman
Vikings Spaeth 3rd Boys3Boys5Ty Spaeth
Vipers 3rd Boys3Boys2Kevin Moreland
Wentzville Tribe Blue 3rd Boys3Boys4John Reading
Wentzville Wolves Blue 3rd Boys3Boys3Ryan Crislip & Michael Winterer
Wentzville Wolves Green 3rd Boys3Boys3Troy Boulware
WER1 Basketball 3rd Boys3Boys10Reggie Daugherty
Wildcats 3rd Boys3Boys8Rauls
3-D Vision Academy Black 4th Boys4Boys7Coach Phines
3-D Vision Academy Orange 4th Boys4Boys3Coach Rob
Bulldogs Murie 4th Boys4Boys3Richard Murie
Bulls DeBold 4th Boys4Boys2Jon DeBold
CBA 4th Boys4Boys5David German
Community School 4th Boys4Boys1Wayne Scott
Cougars Masa 4th Boys4Boys4Tim Masa
Crusaders Blue 4th Boys4Boys5Chad Giesmann
Crusaders White 4th Boys4Boys4Nicholas Chassaniol
Discover Eagles 4th Boys4Boys2Deon Jackson
Flyers Elite Carroll 4th Boys4Boys3Brian Carroll
Fort Zumwalt East 4th Boys4Boys4DJ Kliethermes
Fort Zumwalt North Black 4th Boys4Boys6Charles Glotta 2
Fort Zumwalt North Green 4th Boys4Boys4Charles Glotta 2
Fort Zumwalt North White 4th Boys4Boys1Charles Glotta 2
Fort Zumwalt South Black 4th Boys4Boys3Jeff Balkenbusch
Fort Zumwalt South Red 4th Boys4Boys3Dennis Schumacher
Fort Zumwalt West Purple Schumer 4th Boys4Boys3Daniel Schumer
Fort Zumwalt West White Schumer 4th Boys4Boys1Daniel Schumer
Francis Howell Burzynski 4th Boys4Boys5Jeff Burzynski
Francis Howell Gold 4th Boys4Boys5Nick Pearson
Francis Howell Mottert 4th Boys4Boys5Josh Mottert
Francis Howell North 4th Boys4Boys1Matt Watson
Francis Howell North Oester 4th Boys4Boys2Trevor Oster
Francis Howell Wilkens 4th Boys4Boys3Dan Wilkens
Gateway Foulk 4th Boys4Boys9Chris Foulk
Greyhounds Basketball 4th Boys4Boys5Al Gallegos
Hillsboro Glore 4th Boys4Boys1John Glore
Hillsboro Hicks 4th Boys4Boys1Doug Hicks
Hillsboro Murphy 4th Boys4Boys1Ryan Murphy
Hustlers Basketball 4th Boys4Boys4Jeremy Tucker
JC Stars 4th Boys4Boys3Dan Peterson
Jets Orange 4th Boys4Boys6Stephen Mouser
Knights Evjen 4th Boys4Boys6George Evjen
Knights Gaona 4th Boys4Boys6Gaona
Knights Mense 2027 4th Boys4Boys6Steve Mense
Knights Schuman 2027 4th Boys4Boys9Kevin Schuman
Kutis 4th Boys4Boys2Mickey Luna
LHBA 4th Boys4Boys7Orlando
Liberty Jr. Eagles Red 4th Boys4Boys3Dustin Ashby
Liberty Jr. Eagles White 4th Boys4Boys1Dustin Ashby
Mavericks Blue 4th Boys4Boys4Jim Remmers
Missouri Gators 4th Boys4Boys5Jeff Sauer
North County Christian 4th Boys4Boys1Wesley Thomas
North Side Knights 4th Boys4Boys3Earl Neal
Oak Brook 4th Boys4Boys1Gary Hilligoss
Oakville Black 4th Boys4Boys3Marc Caira
Oakville Gold 4th Boys4Boys5Laura Bishop
Orchard Farm Schomaker 4th Boys4Boys1Andy Schomaker
Owensville 4th Boys4Boys3Brent Crosby
Pioneer Elite Red 4th Boys4Boys6Anne Nixon
Pioneer Elite White 4th Boys4Boys6Nelson Taylor
Raptors Heitert 4th Boys4Boys5Rick Duke
Saint Louis Elite 4th Boys4Boys8Brandon Kennard
Saint Louis Elite Jefferson 4th Boys4Boys5Samuel Jefferson
St. Charles West Evjen 4th Boys4Boys5George Evjen
St. Charles West Tuley 4th Boys4Boys3Vince Tuley
St. Charles White Warner 4th Boys4Boys4Brian Warner
STL Flyers 4th Boys4Boys6Dave Harper
STL Rascals 4th Boys4Boys5Coach G
STL Stars 4th Boys4Boys6Ryan O’Keefe
STL Wolves 4th Boys4Boys4Chupp
Sullivan A 4th Boys4Boys5Todd Rochleau
Sullivan B 4th Boys4Boys2Todd Rochleau
Summit Jr. Falcons Berra 4th Boys4Boys4Dan Berra
Top View Basketball 4th Boys4Boys5Darnell Davis
Troy Jordan 4th Boys4Boys2Coach Jordan
Troy Ryan 4th Boys4Boys2Chris Ryan
Twin City Thunder 4th Boys4Boys6Terence Wilkes
Valley Park 4th Boys4Boys1Sherman
Warriors Long 4th Boys4Boys8Jeremy Long
Washington 4th Boys4Boys5Josh Zastrow
Wentzville Tribe Blue 4th Boys4Boys5Rico Posto
Wentzville Wolves Blue 4th Boys4Boys4Brett Hebbers
Wentzville Wolves Green 4th Boys4Boys2Nathan Caplinger
WER1 Basketball 4th Boys4Boys10Reggie Daugherty
West County Basketball 4th Boys4Boys4Sorrell
Wildwood Hall 4th Boys4Boys4Mark Hall
Windsor Berry 4th Boys4Boys4craig berry
3-D Vision Academy Black 5th Boys5Boys5Coach Anthony
3-D Vision Academy Orange 5th Boys5Boys2Coach Damin
3-D Vision Academy White 5th Boys5Boys2Coach David
Blue Storm Menke 5th Boys5Boys5Shawn Menke
Bruins Kirksey 5th Boys5Boys5Chris kirksey
Bulldogs Price 5th Boys5Boys2Chad Price
Community School 5th Boys5Boys1Wayne Scott
Crusaders Blue 5th Boys5Boys6Mark Schellert
Crusaders White 5th Boys5Boys3Mark Schellert
Dragons Kell 5th Boys5Boys4Josh Kell
Duchesne 5th Boys5Boys3Wade Bouslog/Chris Boyer
Flyers Elite Gold 5th Boys5Boys7Matt Bright 1
Flyers Elite Green 5th Boys5Boys4Matt Bright 1
Fort Zumwalt East Black 5th Boys5Boys1Scott Goodyear
Fort Zumwalt East Thornton 5th Boys5Boys4Ben Thornton
Fort Zumwalt North Black 5th Boys5Boys7Charles Glotta 3
Fort Zumwalt North Green 5th Boys5Boys4Charles Glotta 3
Fort Zumwalt North White 5th Boys5Boys1Charles Glotta 3
Fort Zumwalt South Black Owens 5th Boys5Boys8Ben Owens
Fort Zumwalt South Red 5th Boys5Boys4Randy Nivens
Fort Zumwalt West Black 5th Boys5Boys5Rich Reese
Fort Zumwalt West Purple 5th Boys5Boys5Lester Robinson
Fort Zumwalt West White 5th Boys5Boys2Chuck Chesnut
Francis Howell Blue 5th Boys5Boys2Adam O’Haire
Francis Howell Gold 5th Boys5Boys2Adam O’Haire
Francis Howell North Walker Black 5th Boys5Boys8Marquis Walker
Francis Howell North Walker Gold 5th Boys5Boys2Marquis Walker
Gene Slay Girls and Boys Club 5th Boys5Boys6Adger/Halid
Greyhounds Orange 5th Boys5Boys5Jay Kerley
Greyhounds White 5th Boys5Boys5Jay Kerley
Hawks Poyner 5th Boys5Boys7Jared Poyner
Heat Skinner 5th Boys5Boys2Mike Skinner
Hickory 5th Boys5Boys3Chris Ahrens
Hillsboro Font 5th Boys5Boys1Mike Font
Hillsboro McGrath 5th Boys5Boys4Teddy Mcgrath
Hillsboro Roberts 5th Boys5Boys1Tara Roberts
Indians 5th Boys5Boys6Cale
Jets Blue 5th Boys5Boys4Stephen Mouser
Jets Red 5th Boys5Boys10Stephen Mouser
Jets Silver 5th Boys5Boys6Stephen Mouser
KBA Kokal 2026 5th Boys5Boys4Erika Kokal
KBA Montandon Black 5th Boys5Boys10Dave Montandon
KBA Montandon Gold 5th Boys5Boys10Dave Montandon
Keeven Lions 5th Boys5Boys2Jim Sievers
Kirkwood Tigers 5th Boys5Boys3James Temprano
Knights Basketball Eckhard 5th Boys5Boys4Dan Eckhard
Knights Esparza 5th Boys5Boys7Steven Esparza
Knights Gaona 5th Boys5Boys6Jeff Gaona
Knights Orlando 5th Boys5Boys7Dominic Orlando
Ladue Black 5th Boys5Boys3Chris Jenks
Ladue Blue 5th Boys5Boys7Carl Bisig
Ladue White 5th Boys5Boys5Mike Goellner
LHBA 5th Boys5Boys7Orlando
Liberty Jr. Eagles Red 5th Boys5Boys6Eric Meyer
Liberty Jr. Eagles White 5th Boys5Boys2Eric Meyer
Marquette Blue 5th Boys5Boys10Marquette Coach 1
Marquette White 5th Boys5Boys6Marquette Coach 2
Mavericks Blue 5th Boys5Boys2Mavericks TBD
Mavericks White 5th Boys5Boys4Jim Remmers
Ninjas Effer 5th Boys5Boys5Brian Effer
North County Falcons 5th Boys5Boys4Shaunna Roth
North Side Knights 5th Boys5Boys5Earl Neal
Northwest Blue 5th Boys5Boys3Dan Torrence
O’Fallon IL 5th Boys5Boys9Kevin Smith
Oakville Black 5th Boys5Boys4Dustin Storck
Oakville Gold 5th Boys5Boys4Mike Puyear
Orchard Farm 5th Boys5Boys5Drew Bextermueller
Palmyra 5th Boys5Boys6Brent Bock
Parkway South Blue 5th Boys5Boys3Brittany Willis & Peter Willis
Parkway South Red 5th Boys5Boys2Jeremy Corray & Cole Sidwell
Pioneer Elite Red 5th Boys5Boys8Andrew Perry
Pioneer Elite White 5th Boys5Boys5Brett Troup
Shield 5th Boys5Boys4Nik Maxwell
Simpson 5th Boys5Boys6Andy Guethle
South City Jets 5th Boys5Boys6Josh Stevens
St. Charles Ballerz 5th Boys5Boys8Steve Davis
St. Charles Leach 5th Boys5Boys4Tom Leach
St. Charles Leach White 5th Boys5Boys1Tom leach
St. Charles West Trae 5th Boys5Boys3Coach Trae
St. Charles West Wolf 5th Boys5Boys6John Wolf
St. Louis Eagles 5th Boys5Boys1Mike Ehlers
STL Rockets Price 5th Boys5Boys10Fred Price
Summit Jr. Falcons DaVault 5th Boys5Boys4John DaVault
Summit Jr. Falcons Fowler 5th Boys5Boys1Chad Fowler
Summit Jr. Falcons Winkler 5th Boys5Boys5Chris Winkler
Team Sacrifice 5th Boys5Boys3Mary Austin
Top View Basketball Blue 5th Boys5Boys5Herman Clay
Top View Hawks 5th Boys5Boys10Eric Simmons
Troy (IL) Black 5th Boys5Boys7Brian Thompson
Troy (IL) Red 5th Boys5Boys4Trevor Yates
Troy Edinger 5th Boys5Boys3Eric Edinger
Troy Lockey 5th Boys5Boys2Mark Lockey
Valley Park 5th Boys5Boys1Sherman
Warrenton Warriors 5th Boys5Boys5Speiser
Warrenton Warriors Red 5th Boys5Boys5Marcus Forrest
Wentzville Chiefs 5th Boys5Boys5Tyrone Williams
Wentzville Tribe Blue 5th Boys5Boys8Dwayne Whitfield
Wentzville Tribe Gold 5th Boys5Boys3Jason Winans
Wentzville Wolves Blue 5th Boys5Boys3Tim Banze
Wentzville Wolves Green 5th Boys5Boys3Tim Boulware
WER1 Basketball 5th Boys5Boys9Reggie Daugherty
West County Basketball Blue 5th Boys5Boys4Sorrell
West County Basketball Gold 5th Boys5Boys3Williams
Wildcats 5th Boys5Boys7Rauls
Wildwood Warriors 5th Boys5Boys8John Myers
Windsor Shirk 5th Boys5Boys4casey shirk
Winfield 5th Boys5Boys1Sarah Witt 5
Young Guns 5th Boys5Boys6Steve Schubert
3-D Select 2025 6th Boys6Boys6Coach Dejuan
3-D Vision Academy Black 6th Boys6Boys6Coach Edgar
3-D Vision Academy Orange 6th Boys6Boys3Bryant
3-D Vision Academy White 6th Boys6Boys2Coach Josh
3D Select Salonies 6th Boys6Boys7Craig Salonies
Air Elite 6th Boys6Boys6Steve Kuehl
Brentwood 6th Boys6Boys5John Sappington
Bruins Meier 6th Boys6Boys4Andrew Meier
Bulls Peplow 6th Boys6Boys10Matt Peplow
CC Swarm 6th Boys6Boys2Stephen Eisenbeis
Christian Middle 6th Boys6Boys1Jessica Snarzyk
Community School 6th Boys6Boys3Joe Korfmacher
Crusaders Swindler 6th Boys6Boys7Scott Swindler
Duchesne Blue 6th Boys6Boys4Wade Bouslog/Tyler Loewenstein/Jake Loewenstein
Duchesne White 6th Boys6Boys4Wade Bouslog, Jake Loewenstein, Ty Loewenstein
Eagles Evans 6th Boys6Boys5Dana Evans
Eureka Jr. Wildcats Purple 6th Boys6Boys7Jerry Cubbage
Eureka Jr. Wildcats White 6th Boys6Boys3Sean Quinn
Falcons Russell 6th Boys6Boys5Eric Russell
Festus Vogel 6th Boys6Boys6Michelle Vogel
Flyers Elite Gold 6th Boys6Boys7Josh Wolfard
Flyers Elite Green 6th Boys6Boys4Josh Wolfard
Fort Zumwalt North Black 6th Boys6Boys7Charles Glotta 4
Fort Zumwalt North Green 6th Boys6Boys4Charles Glotta 4
Fort Zumwalt North White 6th Boys6Boys1Charles Glotta 4
Fort Zumwalt West Bowman 6th Boys6Boys5Bowman
Fort Zumwalt West Campbell 6th Boys6Boys5Doug Campbell
Fort Zumwalt West O’Bryan 6th Boys6Boys7Michael O’Bryan
Fox Quigley 6th Boys6Boys6Bryan Quigley
Francis Howell Blue 6th Boys6Boys1Danny Moore
Francis Howell Gold 6th Boys6Boys4Dan Thoman
Francis Howell North Black 6th Boys6Boys1Randyl Royer
Francis Howell North Gold 6th Boys6Boys2Lance Portell
Francis Howell Patton 6th Boys6Boys1Mike Patton
Francis Howell White 6th Boys6Boys2Jeremy Mortensen
Genesis Basketball Academy Black 6th Boys6Boys5Kenneth McTyer
Greyhounds White 6th Boys6Boys3Brian Fauss
Greyounds Orange 6th Boys6Boys4Brian Fauss
Hawks Ready 6th Boys6Boys4Brett Ready
Hillsboro G.Robinson 6th Boys6Boys4Greg Robinson
Hillsboro Meyer 6th Boys6Boys1Kevin Meyer
Knights Orange Humiston 6th Boys6Boys6Brent Humiston
Knights White Humiston 6th Boys6Boys6Brent Humiston
Ladue Blue 6th Boys6Boys8Chip Walther
Ladue White 6th Boys6Boys4Chris Warwick
Lafayette Sommer 6th Boys6Boys5Tim Sommer
LHBA 6th Boys6Boys5Jarvis
Liberty Jr. Eagles Blue 6th Boys6Boys3Chris Senica
Liberty Jr. Eagles Red 6th Boys6Boys6Eric Meyer
Liberty Jr. Eagles White 6th Boys6Boys4Dustin Ashby
Lightning Roth 6th Boys6Boys6Andy Roth
Marquette Blue 6th Boys6Boys10Marquette Coach 3
Marquette Green 6th Boys6Boys3Marquette Coach 5
Marquette White 6th Boys6Boys6Marquette Coach 4
Mavericks Black 6th Boys6Boys5Mavs Coach Ben
Mavericks Sitton 6th Boys6Boys8Andrew
Mavericks White 6th Boys6Boys3Mavs Coach Ben
Mehlville Green 6th Boys6Boys2Gary Drikow
Mehlville White 6th Boys6Boys1Gary Drikow
Mineral Area Basketball 6th Boys6Boys5Tim Schaupert
North County Christian 6th Boys6Boys4Brandon Tyler
North Side Knights 6th Boys6Boys4Earl Neal
Northwest Blue 6th Boys6Boys5Dan Torrence
Oakville Black 6th Boys6Boys5Dan Eckhard
Oakville Gold 6th Boys6Boys7Shawn Anderson
Orchard Farm Green 6th Boys6Boys4Steve Lambeck
Orchard Farm White 6th Boys6Boys3Steve Lambeck
Parkway Central Black 6th Boys6Boys7Jon Hardy
Parkway Central Red 6th Boys6Boys7Jon Hardy
Parkway South Blue 6th Boys6Boys3Mark Hardcastle Brian Scheurer Jason Keane
Parkway South Red 6th Boys6Boys2Mark Hardcastle,  Toby Jeffers,  Morales
Parkway West Kuehl 6th Boys6Boys6Steve Kuehl
Phantoms 6th Boys6Boys5Sheri Williams
Pioneer Elite Red 6th Boys6Boys8Jason Harris
Pioneer Elite White 6th Boys6Boys5Tucker Overmann
Quincy Longcor 6th Boys6Boys9Brad Longcor
Raptors Heitert 6th Boys6Boys6Luke Heitert
Riverdogs 6th Boys6Boys8Kyle Chapman
Riverfront Rebels 6th Boys6Boys3Sean Frazier
St. Charles Reed 6th Boys6Boys4Tom Reed
St. Charles West Gonce 6th Boys6Boys6Hunter Gonce
St. Charles White Pugh 6th Boys6Boys1John Pugh
St. Louis Sonics 6th Boys6Boys9Kevin Walsh
St. Louis Storm 6th Boys6Boys4Randy Noll
STL Home School Blue Knights Tucker 6th Boys6Boys2Tucker
Summit Jr. Falcons Black 6th Boys6Boys2Broc Sabinson
Summit Jr. Falcons Maroon 6th Boys6Boys3Jason Maxson
Summit Jr. Falcons White 6th Boys6Boys1Chad Wilkey
Thunder Harris 6th Boys6Boys7John Harris
Tigers Mischkot 6th Boys6Boys1John Mischkot
Top View Basketball 6th Boys6Boys5John Pullman
Troy (IL) Black 6th Boys6Boys7Josh Ackerman
Troy (IL) Red 6th Boys6Boys4Rex Lutz
Troy 6th Boys6Boys5Dan Moore
Troy Mullins 6th Boys6Boys2Scott Mullins
Valley Park 6th Boys6Boys1Sherman
Warriors Randall 6th Boys6Boys1Brian Randall
Webster Groves Black 6th Boys6Boys3Matt McReynolds
Webster Groves Orange 6th Boys6Boys10Travis Snelling
Wentzville Tribe Blue 6th Boys6Boys3Colin Heisserer
Wentzville Wolves Blue 6th Boys6Boys6Brady Busateri
Wentzville Wolves Green 6th Boys6Boys5Kyle Kimberlin
WER1 Basketball Blue 6th Boys6Boys10Reggie Daugherty
WER1 Basketball White 6th Boys6Boys7Reggie Daugherty
West County Basketball Blue 6th Boys6Boys8Williams
West County Basketball Gold 6th Boys6Boys4Williams
Windsor Alexander 6th Boys6Boys4jerry alexander
Windsor Dutton 6th Boys6Boys7todd dutton
Winfield 6th Boys6Boys1Jason Howard
3-D Select 2024 7th Boys7Boys7Coach Cole
3-D Vision Academy Black 7th Boys7Boys5Coach Tim
3-D Vision Academy Orange 7th Boys7Boys2Coach Julian
Aces 7th Boys7Boys3Mark DeGreeff
Ballers Sullivan 7th Boys7Boys3Jason sullivan
Brentwood 7th Boys7Boys8John Sappington
Christian Middle 7th Boys7Boys1Aaron Ring
Coolidge Elite 7th Boys7Boys5Rob Grady
Crusaders Blue 7th Boys7Boys5Darren Gregory/Dee Moore
Crusaders White 7th Boys7Boys4Greg Engelage
Eureka Jr. Wildcats Purple 7th Boys7Boys7Mark Dunlap
Eureka Jr. Wildcats White 7th Boys7Boys7James M Hunt
Eureka Sauer 7th Boys7Boys1Joe Sauer
Fire Elite 7th Boys7Boys10Jeff Butler
Flyers Elite Gold 7th Boys7Boys2Matt Bright 3
Flyers Elite Green 7th Boys7Boys4Matt Bright 3
Fort Zumwalt North Black 7th Boys7Boys5Charles Glotta 5
Fort Zumwalt North Green 7th Boys7Boys3Charles Glotta 5
Fort Zumwalt North White 7th Boys7Boys1Charles Glotta 5
Fort Zumwalt South Black Bass 7th Boys7Boys10Andy Bass
Fort Zumwalt South Farrell 7th Boys7Boys6Justin Farrell
Fort Zumwalt West Black 7th Boys7Boys3Devon Sullivan
Fort Zumwalt West Silver 7th Boys7Boys5Matt Turner
Fort Zumwalt West White 7th Boys7Boys6Devon Sullivan
Fox Reese 7th Boys7Boys6Kevin Reese
Francis Howell Blue 7th Boys7Boys1John Brune
Francis Howell Gold 7th Boys7Boys4Mike Foster
Francis Howell Grey Heggemann 7th Boys7Boys3Nick Heggemann
Francis Howell North Black 7th Boys7Boys2Mark Long
Francis Howell White 7th Boys7Boys8Nick Pearson
Genesis Basketball Academy 7th Boys7Boys7Anthony Dean
Glen Ed 7th Boys7Boys2Chris Carroll
Globogym Purple Cobras 7th Boys7Boys5Graham Oswald
Greyhounds Orange 7th Boys7Boys6Geoff Espe
Greyhounds White 7th Boys7Boys3Seth Anderson
John Burroughs Blue 7th Boys7Boys4Alan Trzecki
John Burroughs Woodfork 7th Boys7Boys7Alan Trzecki
Kirkwood Clippers 7th Boys7Boys4Scott Smith
Knights 2024 Reinsch Team 1 7th Boys7Boys8John Reinsch
Knights 2024 Reinsch Team 2 7th Boys7Boys5John Reinsch
Knights Basketball Academy Ramthun 7th Boys7Boys9Jason Ramthun
Knights Chalmers 2024 7th Boys7Boys7Mike Chalmers
Knights Choate 7th Boys7Boys9Corey Choate
Ladue Blue 7th Boys7Boys10David Calvert
Ladue White 7th Boys7Boys4Greg Levine
LHBA 7th Boys7Boys5Jarvis
Liberty Jr. Eagles Blue 7th Boys7Boys2Casey Holderfield
Liberty Jr. Eagles Red 7th Boys7Boys8Dustin Ashby
Liberty Jr. Eagles White 7th Boys7Boys5Dustin Ashby
Lightning Forbes 7th Boys7Boys6Jarrod Forbes
M&B Elite Ballers 7th Boys7Boys5Tonio mayes
Machine Elite David 7th Boys7Boys7David Johnson
Marquette Blue 7th Boys7Boys10Brandon Bryson
Marquette Green 7th Boys7Boys3Marquette Coach 7
Marquette White 7th Boys7Boys6Marquette Coach 6
Mavericks Black 7th Boys7Boys8Mavs Coach Ben
Mavericks Blue 7th Boys7Boys2Mavericks TBD
Mavericks White 7th Boys7Boys5Mavs Coach Ben
Mehlville Green 7th Boys7Boys7Matthew Browning
Mehlville White 7th Boys7Boys3Matthew Browning
Mercury Lawing 7th Boys7Boys3Chris Lawing
MICDS Benford 7th Boys7Boys8Kevin Benford
MICDS Muhammad 7th Boys7Boys5Aziz Muhammad
North County Christian 7th Boys7Boys2Gregory Sampson
Northwest Blue 7th Boys7Boys6Jim Davis
Oakville Black 7th Boys7Boys5Noah Baker
Oakville Gold 7th Boys7Boys3Noah Baker
Parkway Central Black 7th Boys7Boys7Jon Hardy
Parkway Central Red 7th Boys7Boys7Jon Hardy
Parkway South Blue 7th Boys7Boys4Mark Saxon
Parkway South Red 7th Boys7Boys2Liza Moore
Parkway West Blue 7th Boys7Boys7Ron Sweet
Parkway West White 7th Boys7Boys5Dan Haun
Pioneer Elite Grey 7th Boys7Boys4Andy McDowell
Pioneer Elite Red 7th Boys7Boys8Andy McDowell
Pioneer Elite White 7th Boys7Boys5Charlie Anderson
Quincy VanderBor 7th Boys7Boys6Tom VanderBor
Rookies Stoddard 7th Boys7Boys4Stoddard
SCL 7th Boys7Boys3Gary Lauber
Seckman Williams 7th Boys7Boys5Travis Williams
South City Jets Red 7th Boys7Boys5Tim Rittenhouse
South City Jets White 7th Boys7Boys5Tim Rittenhouse
St. Charles Leach 7th Boys7Boys8Tom Leach
St. Charles West Kilker 7th Boys7Boys6Adam Kilker
STC Thunder Blue 7th Boys7Boys3Jason Wilson
STC Thunder Orange 7th Boys7Boys5Jason Wilson
STL Gunners 7th Boys7Boys3Greg Novotny
STL Home School Winfield 7th Boys7Boys2Brad Winfield
Summit Jr. Falcons Maroon 7th Boys7Boys6Jeremy Guest
Thunder Hall 7th Boys7Boys6Jason Hall
Tigers Flaherty 7th Boys7Boys3Joe Flaherty
Tigers Steiger 7th Boys7Boys3Kevin Steiger
W.O.W. Nation 7th Boys7Boys8Travis Mcgowan
Warrenton Warriors 7th Boys7Boys7Tony Anderson
Warriors DeBold Blue 7th Boys7Boys7Jon DeBold
Warriors DeBold White 7th Boys7Boys3Jon DeBold
Webster Groves Black 7th Boys7Boys3Bill Curtis
Webster Groves Orange 7th Boys7Boys6Mark Munsterman
Webster Groves White 7th Boys7Boys2Tavares Thompson
Wentzville Tribe Blue 7th Boys7Boys6Dustin Lowry
Wentzville Tribe Gold 7th Boys7Boys4Justin Davis
Wentzville Wolves Blue 7th Boys7Boys1Eric Theismann
West County Basketball Blue 7th Boys7Boys7Sorrell
West County Basketball Gold 7th Boys7Boys4Sorrell
Westminster Blue 7th Boys7Boys4Aaron Layton
Westminster White 7th Boys7Boys6Shuna Collison
Whitfield Green 7th Boys7Boys4Mike Quante1
Winfield 7th Boys7Boys1Sarah Witt 6
3-D Vision Academy Black 8th Boys8Boys6Coach Terry
3-D Vision Academy Orange 8th Boys8Boys3Coach Chris
Ballers Wamhoff 8th Boys8Boys3Raul Wamhoff
Brentwood 8th Boys8Boys7John Sappington
Bruins Kirksey 8th Boys8Boys7Chris kirksey
Christian Middle A 8th Boys8Boys1Keith Pott
Christian Middle B 8th Boys8Boys1Keith Pott
Christian Middle Harper 8th Boys8Boys8Derek Harper
Crusaders Blue 8th Boys8Boys8Allen North
Crusaders White 8th Boys8Boys4Tim Mueller
Duchesne 8th Boys8Boys3Wade Bouslog, Spencer Cope
Elsberry 8th Boys8Boys4Tim Reller
Eureka Jr. Wildcats Purple 8th Boys8Boys8Tom Luft
Eureka Jr. Wildcats White 8th Boys8Boys5Chadd Lamason
Flyers Elite Gold 8th Boys8Boys7Matt Bright 4
Flyers Elite Green 8th Boys8Boys4Matt Bright 4
Fort Zumwalt North Black 8th Boys8Boys6Charles Glotta 6
Fort Zumwalt North Green 8th Boys8Boys5Charles Glotta 6
Fort Zumwalt North White 8th Boys8Boys1Charles Glotta 6
Fort Zumwalt South Black Popp 8th Boys8Boys6Nato Popp
Fort Zumwalt West Black 8th Boys8Boys10Kyle Hatfield
Fort Zumwalt West Silver 8th Boys8Boys5Matt Turner
Fort Zumwalt West White 8th Boys8Boys5Rich Reese
Fox Quigley 8th Boys8Boys3Bryan Quigley
Fox Rickman 8th Boys8Boys6Keith Rickman
Francis Howell Blue 8th Boys8Boys9Hultman
Francis Howell Gold 8th Boys8Boys5Matt Johnson
Francis Howell Grey Heggemann 8th Boys8Boys1Nick Heggemann
Francis Howell North Beard 8th Boys8Boys4Darryel Beard
Francis Howell North Demouchet 8th Boys8Boys7Daniel Demouchet
Francis Howell North Walker 8th Boys8Boys5Marquis Walker
Francis Howell White 8th Boys8Boys3Derick Stenftenagel
Gene Slay Girls and Boys Club 8th Boys8BoysFAdger
Greyhounds Orange 8th Boys8Boys2Louis
Greyhounds White 8th Boys8Boys2Louis
Illinois Swarm 8th Boys8Boys7Kurt Muskopf
J-Rock Ballers 8th Boys8Boys10Henry Jones
Jaguars Peplow 8th Boys8Boys10Matt Peplow
John Burroughs Kirksey 8th Boys8Boys4Alan Trzecki
John Burroughs Taylor 8th Boys8Boys7Alan Trzecki
Kipp Inspire Academy 8th Boys8Boys4Earl Dockett
Knights Basketball Academy Black 8th Boys8Boys10John Duff
Knights Basketball Academy White 8th Boys8Boys10John Duff
Knights Red 8th Boys8Boys7Bob Ramsey
Ladue Blue 8th Boys8Boys9David Steinbach
Ladue White 8th Boys8Boys4Minkler
LHBA 8th Boys8Boys6Marquise
Liberty Jr. Eagles Red 8th Boys8Boys9Matt Beckerdite
Liberty Jr. Eagles White 8th Boys8Boys4Matt Beckerdite
Machine Elite David 8th Boys8Boys10David Johnson
Machine Elite Steve 8th Boys8Boys7David Johnson
Magic 2023 8th Boys8Boys7Pee Wee (Tom Swaykus)
Marquette Blue 8th Boys8Boys10Marquette Coach 8
Marquette Green 8th Boys8Boys3Marquette Coach 10
Marquette White 8th Boys8Boys5Marquette Coach 9
Mavericks Black 8th Boys8Boys5Mavs Coach Ben
Mavericks Blue 8th Boys8Boys2Mavericks TBD
Mavericks Elite 8th Boys8Boys8Mavs Coach Ben
Mavericks White 8th Boys8Boys4Mavericks TBD
Mehlville Green 8th Boys8Boys6Ken Gravitz
Mehville White 8th Boys8Boys2Kenny Gravitz
MICDS Sally 8th Boys8Boys5Randy Sally
MICDS Smith 8th Boys8Boys8Carlos Smith
Monsters 8th Boys8Boys7John Harris
Northwest Blue 8th Boys8Boys7Jim Davis
Oakville Black 8th Boys8Boys8Josh Noblitt
Oakville Gold 8th Boys8Boys4Josh Noblitt
Parkway Central 8th Boys8Boys7Jon Hardy
Parkway South Blue 8th Boys8Boys6Michael Heimlich
Parkway South Red 8th Boys8Boys3Michael Heimlich
Parkway West Gibbs 8th Boys8Boys6Eric Gibbs
Parkway West Kuehl 8th Boys8Boys9Steve Kuehl
Parkway West Meert 8th Boys8Boys7John Meert
Parkway West Roy 8th Boys8Boys4Kevin Roy
Phantoms Purple 8th Boys8Boys8Donnie Kissell
Phantoms White 8th Boys8Boys4Donnie Kissell
Pioneer Elite Grey 8th Boys8Boys4Nick Strubhar
Pioneer Elite Red 8th Boys8Boys9Nick Strubhar
Pioneer Elite White 8th Boys8Boys6Greg Shoemaker
Quincy 8th Boys8Boys7Scott Phillips
Riverdogs 8th Boys8Boys8Kyle Chapman
Seckman 8th Boys8Boys5Jeff Krutzsch
South City Renaissance 8th Boys8Boys5HERMON AND TATIANA
St. Charles Leach 8th Boys8Boys6Tom Leach
St. Charles West Champagne 8th Boys8Boys4Trent Champagne
St. John’s 8th Boys8Boys3Bob Dubberke
St. Louis Storm 8th Boys8Boys5Randy Noll
Stallions 8th Boys8Boys7Tom Swaykus
STL Home School Blue Knights Darst 8th Boys8Boys8Darst
STL Home School Blue Knights Duncan 8th Boys8Boys5Duncan
Summit Jr. Falcons Black 8th Boys8Boys2Matt Timm
Summit Jr. Falcons Maroon 8th Boys8Boys7John Laaker
Summit Jr. Falcons Silver 8th Boys8Boys5Steve Taff
Tigers Robson 8th Boys8Boys6Kelley Robson
Titans Linneman 8th Boys8Boys2Joe Linneman
Troy 8th Boys8Boys8Dan Moore
Valley Park 8th Boys8Boys1Sherman
Webster Groves Black 8th Boys8Boys3Frank Shue
Webster Groves Orange 8th Boys8Boys10Vinnie Raimondo
West County Basketball Blue 8th Boys8Boys7Sorrell
West County Basketball Gold 8th Boys8Boys4Sorrell
West County Basketball White 8th Boys8Boys3Roland Gray
Westminster Blue 8th Boys8Boys4Ben Collison
Westminster White 8th Boys8Boys7Scott Lawson
Whitfield Gray 8th Boys8Boys7Mike Quante
Wolves Rushing 8th Boys8Boys3Curtis Rushing
Columbia 3rd Girls3Girls5Dean Lyon
Community School 3rd Girls3Girls1Nancy Schmer
Harvester Christian 3rd Girls3Girls5Bryan Gripka
Hillsboro Drury 3rd Girls3Girls1Sarah Drury
Kirkwood Jam 3rd Girls3Girls5Mike Schloeman
Knights Basketball Academy Hill 3rd Girls3Girls4Katie Hill
Knights Ohlsen 3rd Girls3Girls3Jason Ohlsen
Liberty Jr. Eagles Red 3rd Girls3Girls2Kim Gonzales
Purple Rain 3rd Girls3Girls3Keith Morton
Riverdogs 2028 3rd Girls3Girls9David Steinbach
Spoede Superstars 3rd Girls3Girls1Lori Goldenberg
St. Charles West Click 3rd Girls3Girls1Erin Click
St. Patrick’s 3rd Girls3Girls3Anthony White
Team USA 3rd Girls3Girls4Angie Otten
TSL Future 3rd Girls3Girls4George Meritt
Wentzville Tribe Blue 3rd Girls3Girls3Gwynne Ellegood
3-D Vision Academy 4th Girls4Girls2Coach Williams
Antonia 4th Girls4Girls5Christina Schafer
Community School 4th Girls4Girls1Nancy Schmer
Crusaders Wise 4th Girls4Girls5Jerry Wise
Fort Zumwalt South Kane 4th Girls4Girls1Steve Kane
Fort Zumwalt West Purple 4th Girls4Girls2Bobby Curran
Fort Zumwalt West White 4th Girls4Girls3Bobby Curran
Francis Howell Almeling 4th Girls4Girls3Chris Almeling
Francis Howell Central 4th Girls4Girls3Tiffani DeManuele
Hillsboro Holland 4th Girls4Girls1Paul Holland
Honey Badgers 4th Girls4Girls3Barry Tonopolsky
Knights Oldani Red 4th Girls4Girls7David Oldani
Knights Oldani White 4th Girls4Girls3David Oldani
Knights Wilkenson 4th Girls4Girls5chris Wilkenson
Lady Irish 4th Girls4Girls6George Restovich
Liberty Jr. Eagles Red 4th Girls4Girls3Melanie Roberts
Mavericks Blue 4th Girls4Girls2Jim Remmers
Panthers Gayden 4th Girls4Girls5Tiffinie Gayden
Purple Rain 4th Girls4Girls4Keith Morton
Shooting Stars Foster 4th Girls4Girls4Mike Foster
Southside Basketball Academy 4th Girls4Girls4Megan Brady
St. Louis Phenom 4th Girls4Girls9Tony Vinson
St. Louis Storm 4th Girls4Girls7Emily Villa
Troy Moore 4th Girls4Girls3Amy Moore
Twin City Thunder 4th Girls4Girls3Amanda Clubb
Unstoppable Basketball Academy Black 4th Girls4Girls5Ashley Kroener
Unstoppable Basketball Academy White 4th Girls4Girls6Ashley Kroener
Valley Park 4th Girls4Girls1Sherman
Wentzville Tribe Blue 4th Girls4Girls3Dustin Lowry
3-D Vision Academy 5th Girls5Girls4Coach Sarah
C4 STL Elite 5th Girls5Girls5Steve Graf
Collinsville Purple 5th Girls5Girls3Derek Cooper, Makayla Cooper and Anita Anthony
Community School 5th Girls5Girls3Nancy Schmer
Crusaders Blue 5th Girls5Girls4Dee Moore
Crusaders White 5th Girls5Girls2Dee Moore
Eisen 5th Girls5Girls8Mandee Krueger
Eureka Jr. Wildcats 5th Girls5Girls6Jay Wilken
Flyers Elite 5th Girls5Girls3Michelle Spencer
Fort Zumwalt East 5th Girls5Girls4Pete  Loureiro
Fort Zumwalt North 5th Girls5Girls3Steve Ball
Fort Zumwalt South Schmuck 5th Girls5Girls2Derek Schmuck
Francis Howell Central 5th Girls5Girls2Caleb Stroop
Francis Howell Ellison 5th Girls5Girls2Josh Ellison
Francis Howell Heggemann 5th Girls5Girls2Tiffany Heggemann
Francis Howell North 5th Girls5Girls3Josh Plymale
Gators Eveler 5th Girls5Girls8Mike Eveler/ Mike Potsou
Genesis Basketball Academy 5th Girls5Girls3Kenneth McTyer
Greyhounds 5th Girls5Girls5Timothy Van Rhein
Hillsboro Matlock 5th Girls5Girls5Ollie Matlock
Jeffco Storm 5th Girls5Girls5Lauren Sanders
Jefferson Blue Jays 5th Girls5Girls5Josh Guffey
Kirkwood Flash 5th Girls5Girls6Travis Salter
Kirkwood Jr. Pioneers Red 5th Girls5Girls2Monica Tritz
Kirkwood Jr. Pioneers White 5th Girls5Girls1Monica Tritz
Knights 2027 Scheulen 5th Girls5Girls2Tom Scheulen
Knights Black Tojo 2026 5th Girls5Girls8Tom Tojo
Knights White Tojo 2026 5th Girls5Girls6Tom Tojo
Ladue Blue 5th Girls5Girls5David Calvert
Liberty Jr. Eagles Red 5th Girls5Girls5Dustin Ashby
Marquette 5th Girls5Girls3Gordon Rashman
Mavericks Black 5th Girls5Girls6Jim Remmers
Mavericks Blue 5th Girls5Girls2Jim Remmers
Mavericks White 5th Girls5Girls4Jim Remmers
North Side Knights 5th Girls5Girls2Ricky Lewis
Northwest 5th Girls5Girls2Jim Hoffman
Oakville 5th Girls5Girls4Stephanie Chrestman
Parkway West Blue 5th Girls5Girls5Ginny Hardy
Purple Rain Revolution 5th Girls5Girls4Keith Morton
Purple Rain Vikings 5th Girls5Girls3Keith Morton
Rebels Elite Basketball 5th Girls5Girls2Anthony Adams
Riverdogs 5th Girls5Girls6Carrie Chapman
Silex 5th Girls5Girls2Neal Grateke
Southside Basketball Academy 5th Girls5Girls5Megan Brady
St. Charles Leach 5th Girls5Girls1Tom Leach
St. Charles West Dumas 5th Girls5Girls1tyrome dumas
St. Charles West Jackson 5th Girls5Girls4Jeremy Jackson
St. Louis Phenom 5th Girls5Girls9Antonio Howard
Timberland Wolves 5th Girls5Girls3Tim Blankenship
Troy (IL) 5th Girls5Girls5Jill Powers
Troy Cook 5th Girls5Girls2Natalie Cook
Troy Moore 5th Girls5Girls5Amy Moore
Unstoppable Basketball Academy 5th Girls5Girls6Ashley Kroener
Wentzville Tribe Blue 5th Girls5Girls2Rodney Lewis
Winfield 5th Girls5Girls1Sarah Witt 1
Christian Middle Satterly 6th Girls6Girls1Turk Satterly
Christian Middle Smith 6th Girls6Girls1Michael Smith
Columbia 6th Girls6Girls5Amy Froess
Cougars Henderson 6th Girls6Girls8Brad Henderson
Cougars Reed 6th Girls6Girls3Steve Reed
Crusaders Blue 6th Girls6Girls5Boschert
Dutchgirls 6th Girls6Girls9Adam Daniels
Dynamite Blue 6th Girls6Girls5John Merritt
Eisen 6th Girls6Girls6John Marecek
Elsberry 6th Girls6Girls4Greg Pflasterer
Eureka Jr. Wildcats Purple 6th Girls6Girls5James Green
Flyers Elite Gold 6th Girls6Girls2Brett Henderson
Flyers Elite Green 6th Girls6Girls1Michelle Spencer
Fort Zumwalt East 6th Girls6Girls4DeJuan Evil
Fort Zumwalt South Moore 6th Girls6Girls5John Moore
Francis Howell Blue 6th Girls6Girls8Danny Moore
Francis Howell Central Blue 6th Girls6Girls4Chad Millard
Francis Howell Central Grey 6th Girls6Girls1Chad Millard
Francis Howell Gold 6th Girls6Girls3Chris Vaughan
Greyhounds Orange 6th Girls6Girls4Tim Miller
Greyhounds White 6th Girls6Girls3Tim Miller
Hillsboro Holland 6th Girls6Girls2Paul Holland
Jackson Swish 6th Girls6Girls5Shauna Criddle
Kirkwood Jr. Pioneers 6th Girls6Girls1Monica Tritz
Knights Black 6th Girls6Girls10Dan Rolfes
Knights McKinzie 6th Girls6Girls4John McKinzie
Knights Reed 2025 6th Girls6Girls7Renee Rogliardi-Reed
Knights White 6th Girls6Girls7Dan Rolfes
Ladue Black 6th Girls6Girls2Achilles Karakas
Ladue Blue 6th Girls6Girls1James Faron
Ladue White Patterson 6th Girls6Girls4Todd Patterson
Liberty Jr. Eagles Red 6th Girls6Girls2Dustin Ashby
LSL Warriors 5th Girls6Girls6Nathan Owen
Marquette Blue 6th Girls6Girls3Tim Bowdern
Marquette Green 6th Girls6Girls7Tim Bowdern
Mavericks Black 6th Girls6Girls7Jim Remmers
Mavericks Blue 6th Girls6Girls3Mavericks TBD
Mavericks White 6th Girls6Girls5Jim Remmers
Northstars 6th Girls6Girls2Danny Blackshear
Northwest 6th Girls6Girls3Jim Hoffman
Oakville 6th Girls6Girls4Callie Klosterman
Orchard Farm 6th Girls6Girls3Todd Gerdes
Owls Robson 6th Girls6Girls2Kelley Robson
Parkway Central 6th Girls6Girls5Blake Ahrens
Parkway South 6th Girls6Girls3Todd Ellington
Parkway West Blue 6th Girls6Girls4Mike Hurley
Purple Rain 6th Girls6Girls3Keith Morton
Rebels Elite Basketball 6th Girls6Girls3Anthony Adams
Rim Shakers 6th Girls6Girls1Rob Albritton
Riverfront Rebels 6th Girls6Girls4Chris Redding
Shooting Stars 2025 6th Girls6Girls9Dal Mantz
St. Charles Leach 6th Girls6Girls6Tom Leach
St. Louis Phenom 6th Girls6Girls8Sam
Stdko Sporting 6th Girls6Girls3Joe Stdko
Timberland Wolves A 6th Girls6Girls6Dan Lamb
Timberland Wolves B 6th Girls6Girls4Dan Lamb
Troy (IL) 6th Girls6Girls7Brian Hildebrand
Troy Meyers A 6th Girls6Girls7Ryan Meyers
Troy Meyers Gold 6th Girls6Girls5Ryan Meyers
Unstoppable Basketball Academy Black 6th Girls6Girls6Jeff Stevens
Unstoppable Basketball Academy White 6th Girls6Girls4Jeff Stevens
Valley Park 6th Girls6Girls1Sherman
Winfield 6th Girls6Girls1Sarah Witt 2
Zion Bobcats 6th Girls6Girls3Wes Young
C4 STL Elite 7th Girls7Girls5Steve Graf
CBA 7th Girls7Girls2Clay Carey
Crusaders Tabacchi 7th Girls7Girls4Vito Tabacchi
Duchesne Stringer 7th Girls7Girls5Brandon Stringer
Dutchgirls 7th Girls7Girls7Adam Daniels
Eureka Jr. Wildcats Purple 7th Girls7Girls7Alison Smith
Eureka Jr. Wildcats White 7th Girls7Girls5Drew Schoessel
Flyers Elite 7th Girls7Girls2Scott Thomas
Fort Zumwalt East 7th Girls7Girls5Don Travis
Fort Zumwalt North 7th Girls7Girls4Anita Bacon
Fort Zumwalt South Smith 7th Girls7Girls8Mark Smith
Francis Howell Blue 7th Girls7Girls4Burzynski-Machado
Francis Howell Central 7th Girls7Girls3Rob Albritton
Francis Howell Gold 7th Girls7Girls3Bryan Cooper
Greyhounds Orange 7th Girls7Girls10Terry Pierce
Greyhounds White 7th Girls7Girls8Terry Pierce
Hawthorn Hawks 7th Girls7Girls2Mesha Grimes
Hubbard 7th Girls7Girls4Amy Hubbard/ Katy Richter
John Burroughs Argetsinger 7th Girls7Girls7Alan Trzecki
John Burroughs West 7th Girls7Girls1Alan Trzecki
Kirkwood Jr. Pioneers 7th Girls7Girls1Monica Tritz
Knights Black 7th Girls7Girls10Dan Rolfes
Knights Orange Humiston 7th Girls7Girls5Brent Humiston
Knights White 7th Girls7Girls8Dan Rolfes
Kutis 7th Girls7Girls6Mickey Luna
Lafayette Black 7th Girls7Girls5Bill Reitz
Marquette Blue 7th Girls7Girls3Rob Thoele
Marquette Green 7th Girls7Girls7Rob Thoele
Mavericks Black 7th Girls7Girls4Jim Remmers
Mavericks White 7th Girls7Girls2Mavs Coach Maddy
Mehlville 7th Girls7Girls2Jennifer Moore-Santiago
MICDS Lay 7th Girls7Girls7MICDS 7 Girls Lay
Northstars Blue 7th Girls7Girls2Danny Blackshear
Northstars Orange 7th Girls7Girls4Danny Blackshear
Northwest Blue 7th Girls7Girls4David Brand
Oakville 7th Girls7Girls2Marc Caira
Parkway Central Black 7th Girls7Girls3Colozza
Parkway Central Red 7th Girls7Girls1Dan Pagel
Purple Rain 7th Girls7Girls2Keith Morton
Rebels Elite Basketball 7th Girls7Girls4Daren Gasperoni
Seckman Blue 7th Girls7Girls2Tim Meeks
Seckman Gold 7th Girls7Girls7Tim Meeks
Seckman Tinker 7th Girls7Girls1Tinker
Silex 7th Girls7Girls2Kim Ellis
St. Charles Flames 7th Girls7Girls7Jerry Booker
St. Charles Flames Feeder 7th Girls7Girls2jerry Booker
St. Charles West 7th Girls7Girls4Jeremy Jackson
St. Louis Phenom 7th Girls7Girls10Larry Sutton
STL Home School Blue Knights 7th Girls7Girls2Rick Tucker
STL Rockstars 7th Girls7Girls7David Baker
Summit Jr. Falcons Maroon 7th Girls7Girls5Jeremy Kitchen
Team Sacrifice 7th Girls7Girls3Mary Austin
Timberland Wolves 7th Girls7Girls5Ted Boehm
Unstoppable Basketball Academy Black 7th Girls7Girls6Jaron Young/Jeff Stevens
Unstoppable Basketball Academy White 7th Girls7Girls6Jaron Young/Jeff Stevens
Wentzville Tribe Blue 7th Girls7Girls5Mark Alivernia
Westminster White 7th Girls7Girls3Rachel Endel
Whitfield Green 7th Girls7Girls3Mike Quante3
Winfield 7th Girls7Girls1Sarah Witt 4
Brentwood 8th Girls8Girls2Dawson Deckard
Christian Middle 8th Girls8Girls1Jordan Mosher
Crusaders Bland 8th Girls8Girls6Derek Bland
Eureka Jr. Wildcats Purple 8th Girls8Girls9Jeff McCune
Eureka Jr. Wildcats White 8th Girls8Girls2Jay Wilken
Flyers Elite 8th Girls8Girls4Brett Henderson
Fort Zumwalt East 8th Girls8Girls3Jim Hagl
Fort Zumwalt North 8th Girls8Girls4Kris Skelton/Steve Stotler
Fort Zumwalt South Schultz 8th Girls8Girls6Jamie Schultz
Fox 8th Girls8Girls4GARY  ZASTROW
Francis Howell Central 8th Girls8Girls3Rob Albritton
Francis Howell North Kraus 8th Girls8Girls1Sarah and Eric Kraus
Francis Howell Schneider 8th Girls8Girls5Schneider
Future Lady Lancers Gold 8th Girls8Girls7George Restovich
Hawthorn Leadership School 8th Girls8Girls5Mesha Grimes
JJP 8th Girls8Girls10Henry Jones
John Burroughs Weinstock 8th Girls8Girls4Alan Trzecki
Kipp Inspire Academy 8th Girls8Girls1Earl Dockett
Kirkwood Jr. Pioneers 8th Girls8Girls4Monica Tritz
Knights Basketball 2023 8th Girls8Girls10 Brian Senseney
Knights Basketball Reitz 2023 8th Girls8Girls6Bill Reitz
Knights Roberts 8th Girls8Girls7Brian Roberts
Knights Wickenhauser 8th Girls8Girls8Matt Wickenhauser
Ladue Walker 8th Girls8Girls4Amy Walker
Lafayette Black 8th Girls8Girls6Bill Reitz
LHBA 8th Girls8Girls5Jarvis
Marquette Blue 8th Girls8Girls3Jon White/ Adam Wallis
Marquette Green 8th Girls8Girls7Jon White/ Adam Wallis
Mavericks Blue 8th Girls8Girls2Jim Remmers
Mehlville 8th Girls8Girls6Jennifer Moore-Santiago
MICDS Poth 8th Girls8Girls7Chaley Poth
Northwest Blue 8th Girls8Girls4David Brand
Northwest White 8th Girls8Girls2Amy Monroe
Oakville 8th Girls8Girls5Garrett Reeg
PAL 8th Girls8Girls6Norman Mann
Parkway Central 8th Girls8Girls3Mike Fritz
Parkway South 8th Girls8Girls6Michelle Dempsey/Heidi Heimlich
Purple Rain 8th Girls8Girls3Keith Morton
Rebels Elite Basketball 8th Girls8Girls4Taylor Gasperoni
Seckman Berberich 8th Girls8Girls3Greg Berberich
Seckman Fulliam 8th Girls8Girls2Clint Fulliam
Seckman Karagiannis 8th Girls8Girls3Gus Karagiannis
Shooting Stars 2023 8th Girls8Girls10Dal Mantz
Silex 8th Girls8Girls3Neal Grateke
St. Charles Leach 8th Girls8Girls1Tom Leach
St. Louis Phenom 8th Girls8Girls10Dana Kirksey
STL Home School Blue Knights Plymale 8th Girls8Girls4Plymale
Summit Jr. Falcons Black 8th Girls8Girls3Melissa Findley
Team Sacrifice Purple 8th Girls8Girls4Mary Austin
Team Sacrifice Red 8th Girls8Girls7Mary Austin
Team St. Louis 8th Girls8Girls10George Merritt
Team STL OnESpED 8th Girls8Girls6Michael Margraf
Unstoppable Basketball Academy 8th Girls8Girls6Jaron Young/Bart Sullentrop
Valley Park 8th Girls8Girls1Sherman
Washington Briggs 8th Girls8Girls5Chad Briggs
Westminster White 8th Girls8Girls5Shawn Briner
Winfield 8th Girls8Girls1Sarah Witt 3

 

 

 

 

Comments are closed.